Impuls představil novou webovou prezentaci

impuls_novyweb_miniNÁHLED UVNITŘ – Nejposlouchanější tuzemské Rádio Impuls představilo v pondělí 8.února zbrusu nové internetové stránky. Tým moderátorů navíc získal novou posilu.

Návštěvníci webu www.impuls.cz od včerejšího dne mohou využívat další možnosti a zhlédnout jeho novou podobu. Předchozí design byl spuštěn v druhé polovině prosince roku 2006, hlavní novinkou portálu byl (kromě vylepšeného designu) playlist českých písniček dané hodiny.

PSALI JSME: Hra Haló, tady Impulsovi si dává pauzu

Nový web zachovává všechny dosavadní rubriky a funkce, přidává však sekce další. Hlavní novinkou, která upoutá už na první pohled, je velké množství videí přímo z vysílání. Kromě živého streamu z webové kamery se dostávají na svět i videozáznamy z vysílání (především pak z pořadu Impulsy Václava Moravce). Rozšíření se dostává i zvukovým archivům, přidávány jsou postupně dnes již nevysílané rubriky jako Zrcadlo Báry Nesvadbové; Člověče, nezlob se a další. Žádná z náhravek však není ve stáhnutelném tvaru.

Za internetovou prezentací (stejně jako v minulém případě) stojí společnost Via Aurea, s.r.o. Tato společnost vytvořila a spravuje též web pro Rádio Petrov. Rádio Impuls ještě koncem roku 2009 spustilo speciální zpravodajský portál iregiony.cz společně se serverem České noviny.

K TÉMATU: Impuls se zaměřuje na regiony

Moderátorský tým Rádia Impuls se o víkendu (6.února 2010) rozrostl o nového člena, stal se jím Martin Šnýdr. Slýchat jej budete moci pravidelně každý víkend v čase 14-18 hodin.  Znát ho mohou posluchači moravského Rádia Rubi. Impuls už v minulosti získal zpravodajskou posilu Márii Kunovou ze sesterského Rádia Haná.

Podle informací portálu SuperRadio dosavadní moderátor Vedran Kovačevič bude nadále působit jako redaktor a příležitostně bude za své kolegy zaskakovat. Vedran Kovačevič obstarává portál revue.idnes.cz, vídat ho mohou i diváci Top Star magazínu na TV Prima.

Tiskové oddělení Rádia Impuls jsme poprosili o další informace, jakmile je dostaneme, budete si jej moci přečíst.

wwwimpulscz-06

wwwimpulscz-100208

Stará a nová webová prezentace Rádia Impuls. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: