Impuls hledá poklad, nabídne i volební servis

imp_pokladAUDIO UVNITŘ – Také Rádio Impuls plánuje na tento víkend volební zpravodajství. Od příštího týdne pak s posluchači bude pátrat po „Zlatém pokladu„.

Začněme volbami do PS PČR. Po celý víkend bude Rádio Impuls informovat o aktuálním děním a výsledcích voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Reportéři budou na všech důležitých místech a přinesou zprávy a reakce lídrů volebních stran. S dnešním dnem (pátek 28. května) končí i speciál – Volební deník Václava Moravce. Na stránkách Rádia Impuls najdete kompletní archiv tohoto projektu.

SELF-PROMOTION: VOLBY 2010 NA RÁDIU IMPULS

Stále se můžete hlásit do nové soutěže „Zlatý poklad Rádia Impuls„, na internetu se posluchači mají registrovat nejpozději do 27. června 2010. Od úterý 1. června až do 27. června je proveden výběr nejvýše dvaceti zájemců. V pracovních dnech (počínaje opět 1. červnem) následně Rádio Impuls představí dvacet míst České republiky, kde může být poklad umístěn. 29. června oznámí rádio místo umístění pokladu. Poslední den soutěže (30. června) se v určitém čase mají „zlatokopové“ osobně dostavit na určené místo a hledat poklad. Vyhrává ten, kdo se pokladu první dotkne rukou.

SELF-PROMOTION: ZLATÝ POKLAD RÁDIA IMPULS

A co je tedy hlavní výhrou? Poklad, o který se v této soutěži Rádia Impuls hraje, představuje zlatý slitek o hmotnosti jeden kilogram. Se všemi vybranými hráči provede stanice telefonický pohovor a vítěz bude potom hostem ve vysílání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .