Hra „Muži versus ženy“ se vrací do vysílání Rádia City

radiotv22Tentokrát se v ranní soutěži bude hrát o víkend v Paříži pro dva. Celkem se bude hrát o tři výlety. V ranní show Rádia City („Dobré ráno, Praho!“), jíž provádí posluchače dvojice Iva Lecká a Vojta Efler, hra naplno vypukne 26.ledna, tedy v pondělí. Dvojice posluchačů bude bojovat přes telefonní linky, nejen inteligence však v této hře rozhoduje. Posluchači mají být vybaveni také bystrostí, vtipem a kapkou štěstí. Vždy v pátek vyhlásí moderátoři jednoho vítěze. V minulosti se posluchači díky této hře mohli vydat například do Londýna.

Ranní show je od 5.ledna tohoto roku obohacena o rubriku s názvem „Ranní flirt“. V pondělí, úterý a čtvrtek tým moderátorů seznamuje nesmělé posluchače (tedy ty, kteří jsou zamilováni a bojí se dotyčnou osobu oslovit) a zároveň urovnává současné vztahy. Ve středu rubrika představí svobodné, nezadané osoby, v poslední den pracovního týdne se show ohlíží za minulými „ranní flirty“. Lidé se dozví, jak rande domluvená přes rozhlasový éter dopadla. Registraci lze vyplnit na webu rádia.

Stanice na svém webu nabízí kromě streamu rádia již delší dobu také webová rádia Osmdesátka a Devadesátka. Před časem spustila stream pro zamilované s názvem „Zóna lásky“. Ve vysílání se objevují romantické hity prověřené časem, ale i aktuální novinky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .