Hitrádio prožívá den s Depeche Mode

hitradioJste fanoušky legendární elektronické kapely Depeche Mode? A mrzí vás, že se nedostanete na dnešní koncert, jenž se koná v Praze? Nemusíte si zoufat.

Hitrádia připravila pro všechny fanoušky speciální akci – Den s Depeche Mode na Hitrádiu. Po celý čtvrtek 14. ledna 2010, tedy dnes, uslyšíte na Hitrádiu především zvuky vesmíru, tedy Sounds of the Universe, což je název výběrového alba této skupiny. Celý den uslyšíte ty největší hity této populární britské kapely, dozvíte se zajímavosti o kapele, novém albu, jejich koncertu. Hitrádia dokonce představila speciálně pro dnešní den upravenou zvukovou grafiku doplňující tu stávající.

Hlavním lákadlem se však dozajista večerní premiérový koncert, který si budete moci  naladit dnes večer od 20.00 a to přímo u vás doma nebo v práci. Hitrádiu se navíc podařilo se členy této skupiny spojit, takže uslyšíte exkluzivní telefonický rozhovor.

depeche_mode

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. juko

      Pane Štiftere, co je podle vás na této zprávě špatného? Pokud to berete jen jako promo, tak v tom případě jsme za poslední rok udělali promo úplně všem subjektům na trhu, a v tomto týdnu jsme snad největší promo udělali Dance rádiu a mediální skupině Lagardere…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .