Hitrádia radí jak zabezpečit počítač

pocitackonektormalyPROMO UVNITŘ – V těchto dnech spouští Hitádia novou rubriku „Jak na to„, poradí jak ochránit počítač.

Počítačová rubrika Jak na to se ve vysílání objevuje krátkodobě v rozličných denních časech. Bližší informace o této novince nám sdělil Miroslav Pelegrin, regionální programový ředitel Hitrádií,: “ Jedná se o klientskou kampaň ve spolupráci s Grisoft-AVG. Jde o servisní vstupy, jak zacházet s počítačem z pohledu bezpečnosti a ochrany proti virům.“ Promo spoty se vysílají i v ranní show.

Poslechněte si promo „Jak na to

Každý týden od počátku srpna tohoto roku běží na Hitrádiu Orion The Best of Dobré ráno s Magdou a Radkem, dvouhodinovku toho nejlepšího z ranního vysílání si můžete pustit každou sobotu mezi 7. a 9.hodinou ranní.  „Obsahem je shrnutí nejzajímavějších věcí z celého týdne, Magda Otáhalová a Radek Erben si sami uvádějí tuto dvouhodinovku a používají ukázky nejlepších momentů týdne,“ uvádí pro RadioTV ředitel Miroslav Pelegrin. Podobný pořad se připravuje také pro další moravské Hitrádio, konkrétně Hitrádio Apollo.

Nedávno jsme psali:
Hitrádio spustilo internetovou Zónu Lásky

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .