Hitrádia pořádají akci „Hurá do školy

hitradio_web_mainKaždoroční akci Hurá do školy pořádají Hitrádia samozřejmě i letos, společně s policisty hlídkují Hitrádia na přechodech a rozdávají dárky. Plánovány jsou i další akce.

Hitrádia v rámci off-air akce Hurá do školy vyjíždí i za nejmenšími posluchači, už 1. září navštíví promotým Hitrádia základní školy v regionu a každému prvňáčkovi nadělí reklamní tašku s dárky. K tomu navíc Hitrádia spolu s policisty hlídkují na přechodech pro chodce, pomáhají tak prvňáčkům při jejich první cestě do školy a zároveň upozorňují řidiče na konec prázdnin. Fotografie ratolestí vyhodnocuje na Facebooku Hitrádio Faktor, hlavní cenou je balíček školních potřeb. Více informací hledejte ve vysílání, na webu či Facebooku jednotlivých Hitrádií.

Za mediální podpory či za přímé účasti Hitrádií se ovšem konají i další akce. Na pátek 3. září je naplánována rozlučka s létem ve formtě koncertu skupiny Kryštof v Českém Krumlově. Připravena je i další zábava pro děti i dospělé. Celá akce se začíná ve 13:00, fanoušci Hitrádia Faktor na Facebooku mají možnost vyhrát lístky zdarma. Hitrádio Dragon pořádá Hradozámekcou noc, ta se uskuteční 4. září v čase 20:00-02:00 na zámku Chýše, kromě noční prohlídky se dočkáte i ukázky historického šermu. Více informací na Facebooku Hitrádia Dragon.

S Hitrádiem Orion můžete zamířit i na Alexandrovce, už 2. října vystoupí ruský armádní soubor v ostravské ČEZ Aréně, lístky se vyhrávají přímo ve vysílání. Výčet akcí zakončíme Hitrádiem Magic Brno, v sobotu 4. září je pořádána akce Kdo si hraje, nezlobí. Starosta MČ Brno-střed zve děti na přehlídku volnočasových aktivit. Vše se koná v sobotu v čase 10-18.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .