Hitrádia oslaví konec školního roku

hitradio_web_mainHitrádia zpříjemní školákům poslední den školního roku 2009/2010. Odmění je zajímavými dárky.

Hitrádio FM rozdává dárky všem, kteří budou mít špatné známky. Hledá „to nejhorší vysvědčení roku„, ve středu 30. června v čase 9:00 – 10:30 daruje Hitrádio FM mobil, kredity, CD, DVD a další ceny.

Naopak Hitrádio Faktor stále hledá nejvtipnější poznámku. Chcete-li balík školních potřeb od Hitrádia Faktor, piště hlášky učitelů a poznámky na mail program.faktor@hitradio.cz.

Na webu Hitrádia FM Plus proběhla akce o nejlepší návrh trička. Ve středu přiveze promo tým trička pro celou třídu, návrhy hledejte zde.

Hitrádio Orion nachystalo vysvědčení se samými jedničkami. Promoteam přijede v 8:30 do ZŠ Poruba, ZŠ Čeladná a v 9:30 i do ZŠ Opava, kde dostanou žáci vysvědčení Hitrádia Orion se „samými„.

Poslední školní den s Hitrádiem Magic Brno proběhne před vybranou školou v Brně, kdo najde promoteam a ukáže své vysvědčení, dostane zmrzlinu zdarma. Informace o místě uslyšíte ve vysílání.

A konečně Hitrádio Apollo bude žáky vyhlížet na vybraných koupalištích. Kdo přinese ve středu vysvědčení, má vstup zdarma. Seznam všech míst, kde se akce koná, najdete přímo na webu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .