Haná dává Pecku po páté a linku řidičů zdarma

hana_ridiciAUDIO UNIVTŘ – Nový rok přinesl novinky v programu i do Rádia Haná a Rádia Rubi, obě rádia nyní poskytují dopravní linku zcela zdarma. Rádio Haná navíc představuje nové songy ve speciální rubrice.

Pecka po páté!, s touto rubrikou se můžete setkávat každé všední odpoledne po zprávách v 16.55 v programu Odpolední kafe s Lukášem Kobzou (14-18). V ní vám Rádio Haná představuje písničky, které se špičkovými hity mají teprve stát. Rubriku můžete slýchat od pondělí 11.ledna, zatím jste mohli slyšet Westlife – What About Now, Ewa Farna – Ty jsi král a další. Už na dnešní den (pátek 15.1.) je připravena Shakira feat. Kid Cudi – Did It Again.

Své tipy pak můžete posílat na mail lukas@radiohana.cz. V případě, že některé vydání nestihnete, nemusíte si zoufat. Na speciální podstránce webu Rádia Haná najdete všechny klipy pěkně pohromadě.

POSLECHNĚTE SI SELF-PROMOTION: PECKA PO PÁTÉ

Rádio Haná i Rádio Rubi pak od Nového roku operují s novým telefoním číslem určeným pro všechny řidiče, kteří chtějí informovat ostatní posluchače o případných dopravních komplikacích. Nová telefonní linka nese číslo 800 13 12 13 a je zcela zdarma. „Nehody, uzavírky, radary, neobvyklé události na silnici i kolem vás. Uložte si už teď nové číslo dopravní linky Rádia Haná, na kterou voláte zdarma! Zavolejte na číslo 800 13 12 13, sdělte nám svou zprávu a my ji v nejbližším možné termínu odvysíláme ostatním řidičům,“ poutá Rádio Haná na webu.

SELF-PROMOTION: RÁDIO HANÁ, RÁDIO RUBI

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .