Grabštejnské létohrádky s Rádiem Contact Liberec

rcl_logoAUDIO UVNITŘ – Liberecké Rádio Contact 101,4 FM rozdává tento týden rodinné vstupenky na víkendovou akci hradu Grabštějn.

Tento týden můžete ve vysílání Rádia Contact Liberec 101,4 FM hrát mimo jiné o rodinné vstupenky na víkendovou akci Grabštejnské letohrádky. Akce se koná v sobotu 7. srpna v čase 12-22 a v neděli 8. srpna 10-16. Na programu je stará hudba, putující divadla, pohádky, řemesla, prohlídky hradu, dobové tržiště a jiné. Kolem poledne volejte na výzvu moderátora na číslo 48 512 1014 a odpovězte na zadanou otázku (například „Podle čeho se nazývá ‚černá kuchyně‘?“). Kromě vstupenek získáte zajímavou knihu a originální hrnek hradu Grabštejn.

REKLAMNÍ ANONCE: GRABŠTĚJNSKÉ LÉTOHRADKY

Na vlnách Rádia Contact Liberec se hraje každý den o spoustu cen, po deváté hodině se například vyhrávají pivní ceny. Stanice samozřejmě zařadila do playlistu největší letní ceny, v éteru vládne i letní nálada. Připomeňme, že od 28. června letošního roku zprovoznilo Rádio Contact Liberec plnohodnotné webové stránky, ale také živý stream.

K TÉMATU: Co znamená Rádio Contact na internetu? Zajímavé poznání

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .