Slovenská Europa 2 představila další moderátory

saboNOVÝ PROGRAM UVNITŘ – Slovenská Europa 2 tento týden uvedla dvě nové posily. Složení kompletně slovenského vedení se pak dozvíme v první polovině ledna, dnes nám to sdělil ředitel české Evropy 2 Petr Vladyka.

Tým Europy 2 tento týden posílí hned dvě nová jména. Prvním je Milan Sabo, slyšet jej budete moci ve všední dny mezi 15. a 18.hodinou. Druhým nováčkem týmu je Andrej Kratochvíl, který bude vaším průvodcem o víkendových dopolednech (6-12). Doposud měla na starosti tento čas moderátorka ranního proudu Dominika Dadíková. Ustálilo se i moderátorské trio, Ranní show bude mít i nadále na svědomí Dominika Dadíková, moderovat bude ve dvojici s Markem Varmusem. Zprávy obstarává dále Soňa Valášíková.

V průběhu ledna přibude do vysílání i zmiňovaná hitparáda a Dance Extravaganza. Vše bude mít na starosti až nový slovenský management, program a všechny jeho prvky mají být totiž ryze původní slovenské. Jak nám dnes sdělil ředitel Evropy 2 Petr Vladyka, jména vedení budou oznámena 11.ledna.

Ve vysílání se má objevit i nová mediálně známá moderátorská posila, která je dle slov pana ředitele „v intenzivním tréninku“ a moderovat bude dopolední pořad Afterparty. Na přímou otázku, zda onou posilou je Rasťo Žitný, odpověděl ředitel Vladyka: „Ne, Rasťo Žitný to nebude.“ O jeho příchodu se spekulovalo v souvislosti s registrovannou ochrannou známkou. Ve vysílání se nyní objevuje například Leoš Mareš s rubrikou Zpátky do minulosti, Europa 2 ji nasazuje ve všední dny v Ranní show.

europa2_nove

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .