Dnes začínají nové soutěže na rádiích Kiss

kiss_zvukNa Kiss 98 FM se vrací Tajemný zvuk, Kiss Morava zve na zájezd k moři.

Na vlny pražského rádia Kiss 98 FM se vrací soutěž (oblíbená i v jiných stanicích) s názvem Tajemný zvuk. Ve vysílání zazní hledaný zvuk, úkolem posluchačů je určit, co se za oním zvukem skrývá. Minimální výhra činí 10 tisíc korun. Zvuk můžete hádat ve všední dny každou hodinu od 8:00 do 18:00. Zůstane-li zvuk neodhalen, částka se navyšuje o 100 Kč. Aktuální zvuk a kompletní pravidla najdete zde.

Dnes (pondělí 19. dubna) spouští další hru také Kiss Morava. Jak už napovídá název Za 3 songy k moři, úkolem je vyhledávat ve vysílání tři předem avizované písně, které jsou zveřejněny na webu. V případě, že se dovoláte do studia po zaznění prvního hitu, dostanete základní cenu, větší cena putuje za dvě odehrané písně, zájezd vyhrává posluchač, který se dovolá po zaznění tří hitů.

Jen připomeňmě, že například na Kiss Hády můžete soutěže v akci Pět hladových. Principem je registrovat se pomocí SMS a čekat na výhru. Na Kiss Jižní Čechy pokračuje soutěž „Řekni KISS KISS a vyhraj prachy„. Posluchači se registrují pomocí SMS, pokud jim moderátor zavolá, musí se ohlásit výherním heslem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .