ČRo opět bude vysílat z Jadranu česky

cesinaplazimaliČeský rozhlas 1 – Radiožurnál v sobotu 27. června začíná tradiční vysílání pro české turisty na pobřeží Jadranu.

Téměř po jeho celé délce 1 777 kilometrů si mohou turisté naladit české vysílání na frekvencích Radia Split, Radia Dubrovnik a Radia Rijeka, denně od 18:05 do 18:20 hod.

Kromě zpravodajství o událostech v Česku i v zahraničí, uslyší posluchači také zajímavosti, tipy na výlety, rozhovory, zprávy o počasí, aktuální reportáže i dopravní informace. Redaktory Radiožurnálu je možné kontaktovat prostřednictvím SMS na české číslo +420 605 220 555, které rovněž slouží posluchačům pro zasílání svých písničkových přání.

„Těší nás, že téměř 800 tisíc českých turistů, kteří každoročně cestují do Chorvatska, můžeme poskytnout základní zpravodajský souhrn dne,“ říká vedoucí projektu Martin Šulc a dodává: „Na základě spolupráce mezi Českým rozhlasem a Chorvatským rozhlasem a televizí, jsou naše služby mnohem širší. Na celostátním chorvatském rozhlasovém programu HR2 jsou denně ve 21:00 hod. a o víkendech také ve 14:00 hod. přenášeny zprávy přímo ze studia Radiožurnálu v Praze.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .