ČRo Brno zasvětí celý březen knize

rozhlas_brno_coctesČeský rozhlas Brno spouští tradiční literární soutěž Řekni mi, co čteš. Během čtyř březnových týdnů se soutěží nejen o zajímavé knihy.

Během celé akce spolupracuje Český rozhlas Brno s třiatřiceti knihovnami v Jihomoravském a Zlínském kraji, v knihovnách je měsíc březen nazván „měsícem čtenářů„.  Posluchači už ale nyní mohou volat na záznamník (542 523 278) či psát (souteze@bo.rozhlas.cz) charakteristickou ukázku své oblíbené knihy o rozsahu pěti řádků. Vybrané ukázky budou odměněny knižními cenami a budou využity jako soutěžní ukázky na internetových stránkách.

VÍCE INFORMACÍ K PROJEKTU: WEB ČRO BRNO

Od 1. do 26. března každý všední den v ranním vysílání Českého rozhlasu Brno uslyší posluchači soutěžní ukázku z jedné známé knihy a do 15:00 téhož dne je jejich úkolem formou SMS či telefonicky sdělit odpověď. Stejná soutěž proběhne i na webu, správné odpovědi se v tomto případě zasílají mailem. V odpoledním Rendez-vous bude zveřejněn výherce knihy, CD nebo DVD. Pro šťastlivce je připraveno i jízdní kolo. V tomto týdnu probíhá zahřívací kolo.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .