ČRo 2 – Praha rozšiřuje Rádio na přání

praha_exkluzivneDruhý program Českého rozhlasu – Praha – vychází vstříc návštěvníkům internetových stránek ČRo 2 – Praha a rozšiřuje sekci Rádio na přání.

Od února 2010 přidává ČRo 2 – Praha do sekce Rádio na přání nedělní rozhlasové hry (20:05), četbu na pokračování (po – pá 22:05). Na své si budou moci přijít i nejmenší posluchači díky záznamům pohádek skřítka Hajaji (denně 19:00), sobotní Hry pro děti a jejich rodiče (so 13:05) nebo Nedělní pohádky (ne 13:05).

PSALI JSME: ČRo 2 – Praha přináší další nové pořady

Pořady však stanice nemůže poskytnout ve stáhnutelné formě, pořady jsou totiž na webu publikovány ve streamu (tedy pouze k poslechu) a to na dobu jednoho týdne. Důvodem jsou autorské zákony. Podobnou praxi vede i britská veřejnoprávní BBC, ta nabízí taktéž všechny své pořady rovněž na dobu jednoho týdne prostřednictvím streamu.

Novinkou bude i vkládání víkendových tzv. titulkových pořadů stanice do Rádia na přání do hodiny po odvysílání. Pokud jste nestihli začátek pořadu, můžete po odvysílání kliknout na audioarchiv. Posluchači si ještě přáli i stream pořadu Domino. Český rozhlas 2 – Praha chystá projekt nových stránek pro děti a mládež.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .