Country Radio vyhlašuje nejlepší foto a kempy roku

country_fotakAni letos nechybí ve vysílání Country Radia tradiční fotosoutěž, připojí se i prázdninová akce Kemp roku.

Ve vysílání Country Radia slýcháte od začátku prázdniny akci Kemp roku 2010. Program je určen pro všechny, kdo chtějí mít přehled o kempech v České republice, nebo i pro ty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti. Navíc stanice každé pondělí v čase 15-16 vyhlašuje vítěze dárkových poukazů v hodnotě 500 Kč do vybraných kempů. Podrobnější informace hledejte na webu Country Radia.

Až do 29. srpna probíhá i další letní akce Country Rádia. Fotosoutěž o digitální fotoaparát je už tradiční akcí této stanice. Posluchači se na webu mají pochlubit svými fotografiemi s letní tematikou. Na fotografie se budou moci podívat všichni návštěvníci internetové prezentace Country Radia. Autory dvou nejhezčích fotek vyhlásí  Milan Škoda 1. září po desáté hodině dopolední.

Country Radio zve všechny posluchače na mezinárodní finále Porty, které se od 22. července koná v Ústí nad Labem. O mezinárodním kole si mohli posluchači poslechnout přímo ve vysílání Country Radia, informace dostanete i v dalším vysílání.

Autor článku:

Komentáře (7)

 1. pevy

  Country rádio by udělalo líp, kdyby namísto všech možných soutěží podalo včas žádost o satelitní licenci. Mohli jsme si už teď my, kteří nemáme to štěstí být v dosahu jejich FM vysílačů, užívat letní pohodu za doprovodu dobré muziky ze satelitního vysílání tohoto rádia. Bohužel, zatím se tak nestalo, takže letošní letní sezónu už pomalu můžeme odepsat. TAKŽE SNAD UŽ PŘÍŠTÍ ROK TO MOŽNÉ BUDE !!! Zanícení internetoví posluchači mi (opět) budou nadhazovat skvělé možnosti poslechu rádií z netu. Ano, mají pravdu, ale někde v přírodě, kde není možné solidní internetové připojení, v různých chatových osadách, kde (někdy doslova) lišky dávají dobrou noc (můj případ :-), bude jistě spousta posluchačů za takovéto vysílání velice vděčná. A takových lidí já osobně znám opravdu spoustu. Většina z nich však do Country rádia (nebo aspoň na tyto netové stránky) nikdy nenapíše. A musím opět dodat – bohužel.

  1. SETI72

   Nó tak koukám že tahle stanice teda na satelitní DTH asi zrovna nespěchá ;-)

   Neboj, dočkáš se. Možná :-D

  2. Jose

   Tak, tak. Naprostá pravda. Včera jsem zase jednou, naladil jednomu známému na chalupě na satelitním přijímači CR a tak se i on a jeho rodina zařadili do fronty čekajících. Je to opravdu zajímavé porovnat ty dvě stanice, tedy CR a Beat. Obě patří stejné společnosti, tedy Radio Invenstments. Obě jsou stylové, tedy jedno se věnuje rocku, druhé se věnuje country. A obě mají přibližně stejně posluchačů. Ale tím jejich podobnost končí. Respektive v přístupu, jak se dostat k svým posluchačům se velice liší. A zde nelze jinak, nežli označit CR, za přešlapujícího staromilce, bez trochy snahy a pohledu do budoucna. Beat vyjel z Prahy. Sklízí pochvalu a slávu, kam vleze a má již 35 vysílačů na FM a další jsou na cestě. A také dávno je všude dostupný satelitním přijímačem, třeba i na dovolené v Chorvatsku u moře, když na to přijde nebo na Slovensku v horách, prostě běžně po Evropě. CR naproti tomu utrácí nesmyslně ohromné peníze za vysílání na SV, které stejně nikdo neposlouchá. Z Prahy vyráží úpo FM podstatně později po Beatu ač samo CR existuje neporovnatelně déle, nežli nějaký Beat. A tak se diví, že je dnes už vše rozdáno a pak se dohaduje o Brně apod. kde je RRTV, vzala, dosti nefér, po čenichu. Atd. Už dávno mohli být volně na satelitu. Dávno před Beatem, tam mohli být. A když by neustále v té stanici nespali. Mohli se naprosto bez problémů v devadesátých letech stát celoploškou jako je Evropa 2 a být už deset let všude. Poptávka na to byla od začátku. A je do dnes. Tedy CR je nejchtěnější rádio v zemi. A to už asi tak 15 let. Neuvěřitelní spáči. Fakt už je kopnout do zadku s tím jejich přístupem. Jsem zvědavý, jestli jim alespoň v Liberci vyjde to FM. Kolik jich teď mají ? 12 ??? To je třetina vysílačů Beatu. Ale hlavně, když mají SV. Neuvěřitelné. Na satu jsou v kódu, FM jen dvanáctka. Ale za SV utrácejí. Co je tohle za stanici ? Jak je na tom mimochodem ten Lenk s tím Samsonem ??? Už vysílá ? Nebo jak ?

 2. pevy

  Mně jenom štve to, že i když věděli předem, že půjdou s CR na satelit (a to věděli hoooodně předem, ostatně s předstihem se to profláklo i tady :-), tak si nebyli schopni opatřit včas tu potřebnou licenci. Přitom je to ZCELA totéž, jako u Beatu. No, škoda…

  1. Jose

   No, ta prodleva u Beatu byla taky, tedy napřed kódovaně, pak volně. Ale nebyla taková to, řekl bych… A ještě je tam jeden rozdíl. Když by Beat nebyl na satelitu, tak je tam hromada rockových stanic z jiných zemí… Ale u CR je to o to hustší, že country se v nijaké hojné míře nevyskytuje ani na satelitech. To už několikanásobně lépe, je na tom i JAZZ / který se paradoxně nevyskytuje v ČR na FM do dnes, ale na satelitech, se zahraniční, vyskytuje poměrně v hojné míře./ A také vážné hudby je na satelitech více nežli country. / Ovšem ta se vyskytuje kupodivu i na českém FM./ Ale chci prostě říci, že to, že to flákají, je ostuda s velkým dopadem, protože jsem osobně přesvědčený, že právě díky nedostatku country na satelitech všeobecně, mohou získat i zahraniční posluchače. / Když ostatně si zakládají a plácají, co si o tom, že to jejich slavné SV si chytají i Švédi./

  2. SETI72

   Kolem toho středovlnného vysílače jsem kdysi jezdil do práce :-)
   Teď občas jezdím okolo vysílače u hřbitova v Kozmicích. Ty dipóly Presstonu už brzo ureznou a spadnou na zem…

  3. Jose

   To je další taková česká tragedie, to úplně zbytečné zničení Presstonu. Měli by tu frekvenci přklepnout Pýchovi aby už od toho byl pokoj a začalo tam hrát něco rozumného… Jinak si začnu myslet, že tady folk a country má asi zachraňovat p.Krpenský v Mokré-Horákově.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .