Blaník se chystá na koncert, neopomene volby

dav_lidiVšichni příznivci Rádia Blaník se už jistě těší na velký narozeninový koncert. Rádio Blaník ale nezapomene ani na Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Hlavní akcí tohoto víkendu u Rádia Blaník bude tradiční „Koncert pro všechny bezva lidi“ pořádaný k oslavám 11. narozenin Rádia Blaník. Areál v Konopišti dosud pořádané koncerty navštívilo přes 100 tisíc lidí, tentokrát vystoupí například Olympic, Václav Neckář, Lenka Filipová, Miro Žbirka, Janek Ledecký a další. Koncert začíná v sobotu 29. května ve 12:30, areál bude otevřen od 10:00. V případě, že ještě nemáte lístky, nemusíte zoufat.

K TÉMATU: Rádio Blaník se připravuje na oslavu narozenin, chystá i další akce

Na předprodejních místech si je stále můžete zakoupit. Lístky půjde sehnat i přímo na Konopišti (v místě vstupu). Zájem o vstupenky byl velký, díky krásnému počasí se nyní ještě zvýšil. Dnes odpoledne už jsou podle slov Vládi Slezáka, promotion manažera a moderátora Rádia Blaník, postaveny stánky s občerstvením a dárky, staví se i zajímavé atrakce. Letos se staví i větší střecha pódia. „Těšit se tak můžete na velkolepý koncert,“ dodává Slezák.

Rádio Blaník však nezapomíná ani na důležitou událost víkendu – volby do poslanecké sněmovny. K volbám je připraven klasický infotaiment, tedy moderátorské vstupy s podrobnými informacemi o tom, jak a kde volit, ale také další zprávy. V sobotu po uzavření místností uslyší posluchači první odhady, které budou nabízeny i v průběhu dne. V neděli ve zpravodajských vstupech plánuje Rádio Blaník informovat o finálních výsledcích a dalším směřování země.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .