New York má ekologické digitální billboardy

digiboardmaginkmalyV ulicích New Yorku se brzy objeví nové druhy digitálních billboardů. Společnost Lamar Advertising oznámila instalaci billboardů využívajících technologii společnosti Magink.

Tyto digiboardy vyžadují pro svůj provoz mnohem méně energie (mají o 50 až 75 procent nižší spotřebu, než klasické LED billboardy) a jsou přátelské ke svému okolí. To umožňuje instalaci i v místech, kde běžné digiboardy nelze umístit.

„Díky eko-friendly technologii od Magink, může Lamar instalovat billboardy, které světlem neruší okolí. Je to skvělý projekt pro čtvrť Bronx.“ řekl Ruben Diaz, Jr starosta Bronxu. „Je to i další znamení toho, že Bronx, stejně jako ostatní části New Yorku, nabízí obrovskou příležitost pro zadavatele reklamy a obchodníky, protože se jim zde nabízí široké publikum.“
Magink digitální billboard v sobě zahrnuje dvě přednosti – flexibilitu digitální plochy a přitom tím, že světelnými efekty neruší okolí, ho lze přirovnat klasickému billboardu. Obsah vysílání bude řízený na dálku ze síťového střediska společnosti Lamar, které je v Los Angeles. Obrázky a texty na billboardu můžou být změněny kliknutím myši, což umožňuje inzerentům být aktuální a velmi efektivně zacílit své zprávy.

Se zahájením Dne Země byl nainstalován billboard společnosti Magink na roh Soundview a Taylor Avenue v New Yorku. Několik týdnů budou probíhat testy, předtím než bude zahájena první kampaň.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .