Máme nahého Topolánka! Tak si ho nechte!

vilaberlusconimalaTitulek dnešního komentáře je tentokrát fiktivním dialogem mezi bulvárními titulky a mnou. Přesně taková byla má reakce na tuto nejnovější pecku z Itálie. Skutečně někoho zajímá Mirek Topolánek úplně nahý?

Podle českých médií nežije dnešní Itálie ničím jiným než skandálními fotkami, které prý nafotil italský paparazzi Antonello Zappaddu a Silvio Berlusconi posléze zkonfiskoval. Na zabavených snímcích mají být, nejen, oba politici nazí. Jsou tyto fotky opravdu takovým šlágrem, jak se nám snaží bulvár vnutit?

Ve skutečnosti jsme svědky učebnicového příkladu zbytečných afér, které nikoho nezajímají. Tentokrát se nejspíš nenajde člověk, který by stál na straně novinářů/hyen. Nahota je jednoznačně tahákem číslo jedna, ale kdo by měl zájem na otisknutí obnažených fotek Mirka Topolánka? To nemůže mít přece žádný využitelný účinek. Nahý Topolánek přece nevyvolá žádné emoce. Jen to člověka utvrdí v tom, že každý je někdy bez oblečení. Velmi to připomíná další nechutné aféry, kdy se na veřejnosti objevily fotky Petry Buzkové nahoře bez. Pár let poté došlo k naprostému a nepochopitelnému hyenismu v podobě úplně nahé Jiřiny Bohdalové. V té době byly reakce v podstatě bez výjimky na straně veřejně známých žen. To samé by se dalo čekat i po zveřejnění zmiňovaných fotek od Berlusconiů.

S kombinací politik/bulvár to bývá často komplikované. Bulvární fotograf jasně ví, že když se mu podaří zvěčnit zadek Johnnyho Deppa, sláva a peníze jej neminou, ale co s nahým politikem – většinou je v letech a sexy může mít maximálně mozek. Na politiky se musí nějak jinak – spíše je zajímavější obor finance/obchod. Vytáhnout na politika nějaký ten skrytý tunel má smysl. Topolánkův penis tento smysl postrádá.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .