Web Prochlapa.cz připravuje román na pokračování

web-aktivni-olovoSci-fi román s názvem Aktivní olovo bude psát jeden z nejúspěšnějších sci-fi autorů Štěpán Kopřiva. Děj se bude formovat přímo na základě podnětů a připomínek čtenářů serveru www.prochlapa.cz. První díl vyjde v pondělí 11. ledna, další díly budou přibývat jednou týdně.

Zaujala mě možnost psát příběh na pokračování, který bude vznikat vlastně skoro v přímém přenosu před čtenářovýma očima. To máte stejné jako se sexem, drogami a dechovkou: člověk by měl zkusit všechno,“ říká autor. Vydavatelství Limemedia, do jehož portfolia web www.prochlapa.cz spadá, si od Kopřivova románu slibuje další nárůst návštěvnosti. „Víme, jak je žánr akční sci-fi populární. A jsme přesvědčeni, že Aktivní olovo, originální směs černého humoru a bezprecedentní brutality, bude po vánočním období míru a lásky tím správným návratem do reality,“ tvrdí Jaroslav Sauer, ředitel obsahu Limemedia.

Předchozí díla Štěpána Kopřivy, knihy Zabíjení a Asfalt, stejně jako komiks Nitro těžkne glycerínem, zaznamenaly velký úspěch u čtenářů i kritiků.

Poznámka: Do portfolia vydavatelství Limemedia patří i server RadioTV.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .