Radio Folk od 1. května nově

Společnost ABradio, provozovatel internetových rádií a hudební server iFOLK spojili své síly a od 1.5.2005 mění podobu vysílání Radia FOLK.

Toto rádio v současné době vysílá plynulý nemoderovaný proud hudby. Od 1.5.2005 programovou nabídku a její obsah pro ABradio zajišťuje redakce serveru iFOLK, která bude dodávat pravidelné pořady o folkové muzice a příbuzných žánrech.

Hned od samého začátku vysílání se posluchači mohou těšit nejen na pravidelný pořad o dění na české folkové scéně, ale i na hodinku věnovanou písničkářské scéně. Pozveme Vás na koncerty a festivaly, připomeneme významná folková výročí. Chybět nebude ani pravidelná soutěž.

Časem naší programovou nabídku rozšíříme o další zajímavé pořady, které chceme věnovat zejména světovému folku a trampingu. Nabídneme Vám i pořady, připravené speciálně pro Radio FOLK hudebními publicisty, zabývajícími se folkovým žánrem. Pro ty, kteří mají do klubů a kulturních domů daleko nebo nemohou folkové koncerty navštívit osobně – a samozřejmě nejen pro ně – chystá Radio FOLK záznamy a přímé přenosy celých koncertů.

Radio FOLK chce dát prostor i dalším zájemcům o spolupráci, kteří by svými názory či příspěvky mohli rozšířit současné vnímání folkové muziky o nové, neobvyklé úhly pohledu.

Radio FOLK si můžete poslechnout na stránkách ABradia (http://www.abradio.cz) a od 1.5. také na adrese http://radio.ifolk.cz Radio Folk v nové podobě začíná vysílat 1.5. 2005 v 15:00 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .