Radio Crystal uvádí novinku v ČR

Česká Lípa, 10. listopadu – Radio Crystal spustilo na svých internetových stránkách novou službu „Váš oblíbený hit na mobil nebo e-mail“. Jedná se o nový komunikační kanál, který umožňuje posluchačům vybrat si oblíbenou písničku, kterou by neradi promeškali ve vysílání. Na internetových stránkách rádia si zvolí požadovanou skladbu a dobu, kdy má přijít informační textová zpráva. V doručené zprávě se například dozvědí, že zadanou písničku bude hrát Radio Crystal ve svém vysílání právě za dvacet minut od doručení SMS.

„Systém je založen na výběru z kompletní databáze písniček Radia Crystal a na denním playlistu, který rádio jako první v České republice zobrazuje na svých internetových stránkách již od června letošního roku,“ vysvětluje Jakub Mencl, project manager internetových stránek Radia Crystal.

Služba „Váš oblíbený hit na mobil nebo e-mail“ nemá v současné době na českém Internetu obdoby, žádná česká rozhlasová stanice ji neposkytuje.

„Novou službou ‘Váš oblíbený hit na mobil nebo e-mail‘ chceme rozšířit spektrum komunikace s našimi posluchači a nabídnout jim něco nového – něco, co jiná rádia nenabízí,“ říká Karel Lehner, programový ředitel Radia Crystal.

Karel Lehner

Programový ředitel

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: