Kiss a Musicserver se už zase mají rádi

Minulý týden jsme zveřejnili tiskovou zprávu hudebního serveru Musicserver.cz, který obvinil síť rádií Kiss z porušování autorských práv. Podle posledních zpráv to vypadá, že se tato kauza vyřeší k oboustranné spokojenosti. Kiss všechno uvedl do pořádku, Musicserveru se omluvil a plánuje dokonce i spolupráci. Tak se nám to líbí … :-)

Tisková zpráva sítě Kiss Radio.

Spolupráce MusicServer.cz a Kiss Radio.

(22.5.2000, Ostrava) Dne 18.5.2000 vydala redakce hudebního serveru MusicServer.cz tiskovou zprávu týkající se přebírání hudebního zpravodajství sítí Kiss rádií a jeho uveřejňování na internetových stránkách rádií Kiss. Internetové servery Kiss rádií čerpají informace prioritně z předplacených zdrojů a proto nás o to víc mrzí situace, ke které došlo a kterou popsala redakce MusicServer.cz ve své tiskové zprávě.
Touto cestou se chceme ještě jednou omluvit redakci MusicServer.cz. Jsem rád, že po posledním telefonickém rozhovoru s panem Novotným dne 19.5.2000 jsme si celou záležitost objasnili a domluvili jsme se na budoucí spolupráci v oblasti hudebního zpravodajství na našich internetových serverech. Jak jsme se shodli při rozhovoru, tato spolupráce bude přínosem pro obě strany a nabízí možnosti na její další rozšiřování.
Martin Lehocký,
Ředitel rádia Kiss Morava

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .