Vltava nabízí Allmusic.cz k prodeji

allmusicmalaPodle časopisu Ekonom nabízí internetový obchodní dům Vltava.cz jeden ze svých obchodů k prodeji. Jde o obchod s muzikou Allmusic.cz.

O tom, že je internetový obchod Vltava.cz v insolvenci jsme vás již informovali. Vltava se nachází v tříměsíčním moratoriu, které by ji mělo ochránit před krachem. Nyní prodává jednu ze svých součástí – Allmusic.cz. „Projekt není dlouhodobě ziskový, uvažujeme o jeho bezprostředním uzavření,“ řekl Ekonomu ředitel firmy Ondřej Vičar. Před zavřením by však společnost dala přednost prodeji a zájemci jsou prý už na obzoru. „Je to poměrně významná internetová skupina, která z něj bude schopná pravděpodobně vytěžit značné výnosy,“ prozrazuje Vičar, ale konkrétní jméno sdělí až po podpisu smlouvy. Podle zjištění týdeníku Ekonom o Allmusic.cz nemá zájem ani server Seznam.cz ani Centrum Holding, který provozuje portál Centrum.cz.

Allmusic.cz měl v Česku způsobit revoluci v distribuci legálních hudebních souborů na internetu. Podle Vičara ale nyní generuje měsíční ztrátu kolem dvaceti tisíc korun, což je pro Vltavu za současných podmínek neúnosné.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .