TV Nova připravila webový prohlížeč pro diváky

nova_ie8Televize Nova ve spolupráci s Microsoftem upravila webový prohlížeč Internet Explorer 8.

Nejnovější prohlížeč internetu je podle slov TV Nova „ve srovnání s jeho předchozími generacemi vůbec nejbezpečnějším programem„. Televize Nova včera uvedla jeho upravenou verzi, která „ještě lépe vyhledává na nováckých webech, například nova.cz, tn.cz, nebo blog.cz.“ IE 8 využívá i tzv. web slices, umožňuje do prohlížeče přidávat části webové stránky. Mezi dalšími bonusy vyzdvihuje TV Nova záložky, vzájemně související záložky pozná uživatel podle stejné barvy.

Ve druhé polovině února spouští televize Nova společně s firmou Microsoft soutěž „Stahuj a vyhraj„. Podmínkou je nainstalování prohlížeče TV Nova Internet Explorer 8 v době od 17. února do 15. března 2010, následně se můžete zúčastnit soutěže a vyhrát některou z mnoha cen, jednou z nich je notebook. Více informací najdete na webu TV Nova.

web slices

Funkce web slices umožňuje vybrat oblast a kliknutím na ovládací
prvek přidá coby tlačítko do lišty prohlížeče, tímto tlačítkem se daná
část zobrazí kdykoli v malém panelu. Zdroj: tn.cz.

Akce je silně promována na webech pod hlavičkou TV Nova, máte-li nižší verzi, zobrazí se dialogové okno hlásící zastaralost vaší současné verze a doporučení instalace verze vyšší. Přechod na modernější verze dlouhodobě doporučuje i server YouTube.

nova_tncz_ie8

Máte-li zastaralou verzi prohlížeče, zobrazí se vám následující okno.

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. apeiron

  Nejnovější prohlížeč internetu je podle slov TV Nova “ve srovnání s jeho předchozími generacemi vůbec nejbezpečnějším programem“-ve srovnání s předchozími verzemi možná ,ale ve srovnání s Firefoxem,Operou,Chrome a dalšími je stále nejhorší..Internet exploreru stále klesá podíl na trhu tak se snaží asi nalákat nové uživatele takovými nesmysly.Jen by mě zajímalo kolik dostala Nova za propagaci IE.Spojovat možnost účasti v nějaké soutěži s nutností nainstalovat si IE mi přijde nehorázné a nevěřím že si to někdo soudný vůbec nainstaluje.To může udělat pouze naivka který bude očekávát nějaké zvláštní nevídané funkce.Za to zaplatí bezpečnostními dírami a tím možností napadení svého PC různou havětí…

 2. violista

  At‘ se na mě Majkrosoft nezlobí, ale IE v8 je pěknej hnus šunt …. používám jej stále a každou chvíli přestane reagovat a nakonec spadne. Starší verze teda byly lepší a stabilnější. Jo, pro Novu to stačí, to chápu ….. stejně tam ale nelezu na ten jejich web. navíc se to načítá stračně dlouho, kvůli asi moc velké grafice. At‘ si tu svojí internetovou modlu klidně nechaj ….

  1. violista

   Jo, kdyby radši Nova místo těchto a podobných vymyšlených blbin a konin raději vypla už konečně ten Analog z vysílačů: Domažlice-Vraní vrch, Klatovy-Barák, Sušice-Svatobor, Cheb-Zelená hora a Klínovec – udělala by rozhodně nejlépe.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .