Taneční SeeJay Rádio vysílá již půl roku

seejay-logoV polovině září loňského roku se na internetu objevila nová ryze taneční hudební stanice SeeJay Radio. Vyznačuje se tím, že do vysílání zařazuje spoustu aktuální hitů a novinek, ovšem výhradně v tanečních remixech v duchu sloganu Dance Music Only!. Hlavním cílem je vytvořit posluchačům plynulý tok taneční muziky bez žánrových úhybů. „Vysíláme primárně prostřednictvím internetu, ale pracujeme do budoucna na přechodu do standardního VKV pásma,“ říká pro RadioTV zakladatel rádia Svatopluk Janík, který se opakovaně pokoušel získat terestrickou vysílací licenci.

Moderované vysílání mohou posluchači slyšet denně od 7.00 do 10.00 (ranní blok Restart s Michalem Palcátem a Chuckem Norrisem), odpoledne vysílají moderátoři od 16.00 do 18.00 různé pořady podle dní v týdnu. V pondělí přináší Vlastimil Baró Hromíř talkshow Business Party, v úterý je na programu Show o českém bulváru s dvojicí Roman Buťa a Victoria, ve středu se vysílá Contact Party s Ondrou Kozákem a Martinem Kociánem, ve čtvrtek rádio přináší pozvánkový Freetime s Petrem Kamlarem.

seejay-kolazPohled do studia SeeJay rádia, foto: www.seejay.cz

V neděli nabízí SeeJay Rádio exkluzivitku Factory Bootleg Monopol s Kamilem Ratajským. „Tento prestižní taneční pořad, nebo taky největší taneční party v českém éteru, vysíláme exklusivně jako jediné rádio. Pořad představuje ve 4 hodinovém vysílání nejnovější taneční muziku, remixy, mash-upy a megamixy, které jinde rozhodně jen tak někdo nepustí,“ uvádí zástupci SeeJay Rádia v dostupných materiálech.

SeeJay rádio provozuje společnost All Stars Agency a vysílá prostřednictvím portálu Abradio.cz, stream je dostupný i přes webovou stránku www.seejay.cz.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .