Pokus o početí můžete sledovat online

pocetionlinePortál ordinace.cz přišel s netradiční pomocí pro páry, jež mají problémy s početím potomka. Píše o tom iDnes.cz.

Pár dobrovolníků, který se o dítě bude pokoušet budou na internetu průběžně sledovat odborníci i běžní návštěvníci webu. „Pár bude každý den v blogovém deníčku informovat o tom, jak se jim daří, jaké rady a doporučení vyzkoušeli a s jakými pocity nebo výsledky. Na portálu jim budou pravidelně radit přední odborníci z oblasti medicíny i jiných odborů,“ řekla vedoucí projektu Nina Šeblová.

Celkově se přihlásilo 13 párů, jenže většina na popud partnera své přihlášení vzala zpět. O početí svého potomka se online budou nakonec snažit Luboš (20) a Pavlína (29) z Prahy, kteří spolu žijí rok. „Oceňuji hlavně seriózní informace, které mi projekt nabízí. S Lubošem trávíme na internetu spoustu času, ale bohužel narážíme často na bludy. Věříme, že tento projekt nabídne kvalitní informace nejen nám, ale i všem ostatním párům, které mají problém s početím,“ uvedla Pavlína, která se snaží počít dohromady už šest let.

Návštěvníci webu mohou sledovat nejen aktuální informace, ale mohou i komentovat, psát jim své rady a diskutovat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .