Nový online magazín o byznysu

penizemaleVydavatelství zaměřené na byznys a technologie Brave New Media oznámilo ostrý start nového internetového magazínu Business Way.

Business Way bude přinášet zpravodajství o byznysu u nás i v zahraničí. Nabízet tipy na podnikatelské příležitosti, motivovat a inspirovat, jak podnikatele, tak manažery. „Magazín Business Way nebude nudit záležitostmi, které mají na úspěch v podnikání a řízení firem minimální vliv. Cílem je, aby při jeho čtení měli podnikatelé a manažeři motivaci energicky budovat své firmy, hledat i vytvářet nové trhy a nacházet nové příležitosti,“ řekl Roman Smělý, šéfredaktor magazínu Business Way, a dodal: „Chceme čtenářům sundat klapky z očí, aby si dokázali říci – není náhodou právě teď skvělá doba změnit rozložení sil na trhu?“

„Je příhodné, že magazín Business Way vznikl právě v době hospodářské krize, která je médii prezentována jako strašák. Jenže právě v dobách recese dochází k největšímu přerozdělování majetku. Ti, jež budou sedět se založenýma rukama, v podstatě darují část svého majetku jedincům aktivnějším. Naším cílem je vytvořit více aktivních manažerů i podnikatelů,“ řekl Martin Jurča, vedoucí redaktor.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .