Nova rozšiřuje své internetové aktivity

galerieczCET 21 spustila v pondělí další internetové aktivity – galerie.cz a forum.cz.

Ve svém internetovém portfoliu už má zpravodajský web tn.cz, prezentaci nova.cz či komunitní server blog.cz. Svým uživatelům dává k dispozici 5GB volného prostoru pro jejich fotografie. Mezi výhodami uvádí jednoduché ovládání či rychlé prohlížení. „Chtěli jsme vyjít vstříc uživatelům blog.cz, kde již bylo uloženo několik desítek milionů fotek, a zároveň nabídnout službu fotogalerií i dalším uživatelům,“ říká Michal Illich, jehož tým z Jyxa stojí za tvorbou nové služby pod hlavičkou Novy. „Služba galerie.cz zapadá do naší celkové strategie na internetu. Po loňském spuštěním tn.cz a novy.cz s exkluzivním profesionálním obsahem jsme si pro letošní rok vytyčili plán více se zaměřit na komunitní služby a obsah generovaný uživateli,“ dodává ředitel sekce internetu TV Nova Daniel Grunt. K užívání je nutná pouze registraci. Galerie fotek je k dispozici i k následnému použití na stránkách blog.cz.

Je jasné, že tímto krokem chce společnost konkurovat především zaběhnutému projektu Rajče.net, který provozuje idnes.cz. V dubnu jsme Vás informovali, že Rajce.net obsahuje sto milionů fotografií.

V pondělí byla rovněž spuštěna stránka forum.cz. Návštěvníci tu mohou debatovat především o lidech a projektech, které pojí značka televize Nova. Diskutovat lze ale i o jiných tématech – co se právě děje, film a seriály, láska a sex, sport, zájmy, počítače nebo věda a technika.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .