My-ABradio prošlo zásadními změnami

myabradiomaleSpolečnost Limemedia, která poskytuje službu My-ABradio, začala uživatelům nabízet tuto službu se zásadními změnami a to pod doménou www.vlastniradio.cz.

My-ABradio umožňuje zájemcům (z řad jednotlivců i firem) provozovat vlastní internetové rádio za minimální náklady. Uživatel má k dispozici téměř 40 tisíc skladeb a nemusí se starat o autorské poplatky.

Vlastní rádio je také zajímavým marketingovým nástrojem. Firmy mohou rádio využívat jako vlastní komunikační kanál ke svým zákazníkům.

My-ABradio nabízí tři základní balíčky, z nichž si může zájemce vybrat. STANDARD – vlastní rádio s nulovými pořizovacími náklady. Lze využívat legálně téměř 40 tisíc skladeb z databáze.

Balíček PROFI. „V případě balíčku PROFI dostane provozovatel k dispozici profesionální odbavovací software, díky němuž jeho vysílání bez problémů dosahuje kvality klasických rádií (FM),“ vysvětluje Jakub Šmejkal, manažer portálu ABradio.cz. Součástí balíčku je i zaškolení uživatele. Oproti balíčku STANDARD lze u PROFI do vysílání vkladát vlastní skladby, další aplikace zahrnují například zobrazování předchozí, právě hrané i příští skladby včetně fotografie interpreta, statistiky poslechovosti nebo inteligentní funkci tvorba playlistu.

Poslední z balíčků s názvem STREAM je služba určená pro již existující klasická či internetová radia, která potřebují legálně vysílat na internetu. Stejně jako PROFI umožňuje i STREAM vysílání v kvalitě 32 a 128kbps ve formátu wma (standardní formát Windows).

„Existují i zákazníci se speciálními požadavky,“ dodává ještě Jakub Šmejkal, „ale i těm jsme schopni  vyhovět díky internetovým technologiím, jejich rychlosti a flexibilitě.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: