Limemedia představila v nové podobě portál ABradio

abradionovelogomaleSpolečnost Limemedia dnes spustila novou podobu portálu plného rádií ABradio.cz. Na něm lze nalézt více než 150 rádií všech žánrů.

Každý měsíc přibývají na ABradiu rádia s unikátním obsahem (např. Rádio Olympic s hudbou této české skupiny, Rádio Pohádka nebo Rádia PartyPlanet a Philips Cool, která jsou určená mladým posluchačům).

Unikátní jsou nejen specifická rádia zaměřená na určitou kapelu či žánr, ale i samotný obsah portálu ABradio.cz, kde naleznete životopisy známých interpretů a kapel, doplněných do fotogalerie a diskografii. Tato sekce byla významně rozšířena. Uživatel se také může jednoduše stát fanouškem svých oblíbenců – stačí jeden klik.

Inovací prošlo celé ABradio.cz i jeho ovládací a funkční prvky. Přehrávač nyní poskytne kompletní informace o předešlé skladbě, skladbě která aktuálně hraje, a jež bude následovat.

Značeného rozšíření se dočkala i komunitní část webu. Tým ABradio.cz vytvořil uživatelsky přívětivé prostředí, zjednodušené ovládání a kromě tradičních soutěží a dalších informací, si nově mohou přidat oblíbená rádia do svého osobního profilu – stačí se přihlásit a svá rádia má uživatel okamžitě k dispozici. Samozřejmostí jsou funkce, jako je přidání  fotografie, komunikace s ostatními uživateli a to včetně komunikace v diskusích, kterými je celý web ABradio.cz protkán.

ABradio BOX je jednou z nových služeb pro uživatele a fanoušky ABradio.cz . Jedná se o jednoduchý modul pro vložení vlastního rádia do vašich stránek. Pomocí 3 kroků lze vybrat ze žánrů a rádií, které zájemce chce mít na svých osobních či firemních stránkách, následně si vybere ze 6 barevných variant ABradio BOXů pro vložení do stránek. Posledním krokem je okopírování kódu pro vložení ABradio BOXu přímo do stránek.

Pod značkou MyABradio.cz je zastřešeno několik desítek internetových rádií. Možnosti vysílat prostřednictvím MyABradio své vlastní rádio využívají hlavně firmy a instituce, pro které je vlastní rádio originálním nástrojem propagace, přidanou hodnotou pro jejich zákazníky a novým efektivním komunikačním kanálem. Výhodou internetových rádií je, že se dají vysílat i přijímat prakticky z jakéhokoli místa na světě. Další výhodou MyABradio je cena – vlastní rádio je levnější než krabička cigaret, vyjde na 67 korun denně.

Portál ABradio v nové podobě
Portál ABradio v nové podobě

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: