ABradio.cz nabízí umístění rádia na webové stránky

abradioboxmalyPortál ABradio.cz připravil pro své uživatele novinku s názvem ABradio BOX. Tento produkt nabízí komukoli, kdo má vlastní webové stránky, umístění modulu pro přehrávání rádií na tento svůj web.

Výběr žánrů je omezen pouze kapacitou žánrů a rozhlasových stanic ABradio.cz. Těch je v současnosti na tomto portálu přes 120. Výběr má uživatel ve všech hudebních žánrech, které existují.

Implementace ABradio BOXu je pro uživatele velice jednoduchá. Prostřednictvím tří kroků si uživatel postupně vybere žánr/žánry a jednotlivá rádia, která chce mít na svých webových stránkách pro své uživatele. Druhým krokem je výběr „ABradio BOXu“, tedy barvy přehrávače, který se uživateli na stránky nejvíce hodí. ABradio.cz nabízí 6 univerzálních barevných variant – bílou, černou, červenou, modrou, zelenou a šedou. Třetím krokem je pouhé zkopírování „kódu“, tj. adresy rádia do svých webových stránek. (obdobný princip je využíván u kopírování odkazu videí z videoportálů typu youtube.com apod.)

Výhodou ABradio BOXu je fakt, že neexistují žádná omezení co do počtu žánrů ani stanic. Další nespornou výhodou je, že o veškeré právní náležitosti z hlediska poslechu rádia přes ABradio BOX umístěný ve vašich stránkách se stará ABradio.cz. „Posluchač ABradio.cz, či uživatel/posluchač ABradio BOXu samozřejmě nic neplatí. Služba je zdarma, veškeré poplatky za autorská práva jsou na bedrech ABradio.cz,“ uvádí Jakub Šmejkal, manažer portálu ABradio.cz.

Video návod na ovládání a umístění ABradio BOXu najdete na stránkách webu zkouknito.cz.

ABradio BOX je umístěn také na webu RadioTV. A to na české i slovenské mutaci.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .