Diskuze

Strana: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Autor Tema: DANCERADIO.cz
beat
Registrovaný
Příspěvků: 66
PostRadio Bonton,nový Blaník
on: April 1, 2012, 09:32

A skupina Lagardére nam zprasila dalsi stanici spolecne s panem Skodou,gratuluji,mame tu novy Bonton = nový Blaník.Chce se me zvracet z ceskeho eteru.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostRadio Zlatá Praha je zpět
on: March 26, 2012, 08:44

Luboš Novák je zpět v éteru (na netu) – http://www.zlatapraha.cz

-Beny-
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: DANCERADIO.cz
on: February 9, 2012, 20:32

Dneska jsem po dlouhé době z Dance radia přeladil na Seejay radio. A musím říct, že dopoledne, když jsem poslouchal, hráli fakt dobře. Navíc jsem si všiml, že tam jsou někteří bývali moderátoři z Dencka :-)

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 20, 2012, 09:14

Každé pracovní ráno – až do poledních hodin opravdový otřes,co se tu hraje – samé remixy pecek,které vc drtivé míře za nic nestojí + songy,které rotují v častých relacích a tvorba po vzorech(E2 aj.) -pevně věřím,že alespon odpolko a večer z příchodem děvčat do studia – dělá člověku radost z poslechu tanečního Rádia – tak at to vydrží – v opačném případě by to byla opravdová škoda!

-Beny-
Registrovaný
Příspěvků: 8
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 14, 2012, 14:46

No, nestačím se divit, kam Danceradio nabírá směr. No jo, je to všechno o financích a nelze přece čekat, že by to czc sponzoroval donekonečna, težko říct, jestli by se uživilo Dance samo o sobě jako takové, při počtu zahraničních pořadů, které jistě nejsou levné. Uvidíme, třeba to taková hrůza nebude :-)

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
Postpříklady táhnou...
on: January 13, 2012, 20:38

Když jsi vzpomenu jak přebrali Bonton, to tehdy došlo taky k razantnímu osekání výdajů na program. Předtím byl Bonton(resp. Deejay) v poslechovosti na úrovni fajnradia, ovšem od té doby už ne. Ale asi to berou jako úspěch….

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
PostNejspíš bude nízkorozpočtové danceradio
on: January 13, 2012, 20:18

O hudbu se zrovna moc nebojím, kdyby totiž chtěli změnit formát, nekupovali by firmu dancefactory (=danceradio). Bylo by to zbytečné vydání. Taky nevidím žádný žánr, který by na takových žárovičkách vysílaného výkonu vygeneroval lepší čísla. I kdyby chtěli programovat na nějaký žánr od BohemiaMedia, který Lagardere ve svým spektru nemá. Z náznaků usuzuji že budoucnost bude hodně nízkorozpočtová, asi jako bylo DJ radio, málo moderované (=počítač hraje sám a hlavně levně). Místo aby se snažili rozšířit pokrytí(za ty dva roky se vysílání nerozšířilo ani o píď), tak zvolí samohrajku, která jen těžko vygeneruje lepší čísla než plně moderované vysílání. A nízkými čísly budou obhajovat další neinvestice do programu či rozšíření pokrytí – prostě takový cyklus do nevýznamnosti. Luboše je mi líto a je to ztráta i pro nového majitele. To si holt nějaký manager strategie ze skupiny Lagardere nevidí do pusy.

FM
Registrovaný
Příspěvků: 85
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 13, 2012, 15:56

Když pustím Danceradio, dýchne na mě atmosféra roku 2003, vrchol tohoto žánru(trance), který mě oslovoval tehdá na E2, a potom mi chyběl v době temna R’n’B(2005-2010), takže je pěkné že na Danceradiu je určující s přesahem do devadesátek a pár kousků dnešního dance. Jiné rádio takové, nemáme, bylo by škoda ho měnit, za účelem zisku. Obávám se že to moc nevynášelo, spíš si myslím, že šlo o dobročinnost. U Lagardere jsem četl, že na konci roku byli v zisku s E2, F1 (http://www.mediaguru.cz/2011/12/majitel-evropy-2-a-frekvence-1-se-vloni-vratil-do-zisku/), takže bych od nich byl rád kdyby toto radio neměnili. Mají na to ho provozovat, spíš než na E2 předhazovat pusluchačům Webrádia, o něktých a jejich kvalitě bych polemizoval, tak bych na E2 doporučoval Danceradio. Třeba bych kvůli komerčním důvodům udělal po vzoru rádia Haná, Skyrock, přejmenoval bych Danceradio na Evropa 2 – Danceradio, a čísla by se krásně skovali pod jednu poslechovost, a danceradio by mohlo jet dál čistě ve svém žánru. Čili je dobře že tu máme Danceradio, je to rozmanitější, nechal bych ho i když má menší cílovku oproti třeba Helaxu, který se věnuje jinému dance. Přibližovat se třeba Helaxu by nevyšlo, protože by to kopírovali a to se pozná. Akorát považuju za zbytečné hrát na Danceradiu Safri Duo – Helele, nebo omletou skladbu z Radiožurnálu Unique II – Break My Stride.

Matyas
Registrovaný
Příspěvků: 236
PostRe: DANCERADIO.cz
on: January 13, 2012, 08:53

No ono se už nechalo něco zavětřit z toho,jak se Rádio přestěhovalo z Holešovic na Wenzigovu přímo do centra vysílání E2 aj.Jen jsem si teda alespon já naivně myslel,že se snad nestane,aby nastaly změny a neuplynul ani rok a máme to tady – je to slyšet i v playlistu bohužel – třeba dnes po ránu samé remixy znamých pecek,což dřív nebylo a styly Guetty,Avicii apod. + obdobně stylově laděné mixy – to už pravému srdci Dance Radia není vlastní a kmenovému jádru posluchačů také ne.Z toho důvodu,než-li se bude zasahovat do výběru tvorby a jiných věcí,zřejmě Luboš odešel – nebot on je zastánce nefalšované poctivé muziky atd. a ne věcí a směrů co jsou na komerčních stanicích.Tudíž – pokud to tímto směrem půjde dál,opět zbydou jen internetové stanice.Apropo čeká se na tiskovou zprávu nového vlastníka stanice,která by měla přijít ke konci měsíce,takže z určitou pravděpodobností Max Loyd.

PV
Registrovaný
Příspěvků: 84
Post6,5 roku Danceradia, z toho 2 roky v éteru
on: January 12, 2012, 23:48

Taky jsem si „všimnul“ že se „něco“ děje. Prodej rádia ale asi není příčinou, že není Luboš Novák moderátorem.
Chtěl bych panu J.Matějkovi poděkovat. Když rádio 1/7/2005 vzniklo, nevěřil jsem je žej takto dlouho bude sponzorovat. Odhadoval jsem že tak 2-3 roky, a musí se najít jiné financování. Ale on jej dotoval čtyři a půl roku z drtivé části a po vstupu do éteru ještě dlouho dost významně (do účetnictví nevidím, jen odhaduji). Usuzuju že jej přestal dotovat až letos cca na jaře (vymizely moderátorské dvojice a podobné úspory). Za tak vytrvalou podporu mu velice a upřímně děkuji a doufám, že se mu aspoň něco málo z vynaložených peněz prodejem vrátilo zpět.

Strana: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12