Značka CBS vstupuje na český a slovenský trh, vymění a obohatí kanály Zone

cbs_logoProvozovatel kanálů Zone Romantica, Zone Reality a Zone Club ve spolupráci se CBS Studios International představí 3. prosince letošního roku pod novou značkou programy CBS v celé Evropě. Existující kanály Zone se přejmenují na CBS Drama, CBS Reality a CBS Action. Do nabídky přibudou tituly z videotéky CBS.

Partnerství mezi CBS a provozovatelem programů Zone se osvědčilo ve Velké Británii, kde je značka CBS přítomna několik let. Na základě úspěšné pilotní spolupráce mezi CBS a Chello Zone od listopadu 2009 dojde napříč kontinenty k přejmenování dosud existujících stanic v aktuálním portfoliu Chello Zone. Kromě Evropy se změna dotkne celého regionu EMEA, tedy i Středního Východu a Afriky. Stanice v novém stylu, CBS Reality, CBS Drama, CBS Action a na polském trhu i CBS Europa budou obohaceny o nejslavnější seriály a televizní filmy z rozsáhlé videotéky CBS.

Vstup CBS coby jednoho z největších světových hráčů v zábavním průmyslu na zdejší trh je obrovskou událostí. Věříme, že placené kabelové a satelitní stanice CBS Drama a CBS Reality si díky atraktivnímu obsahu a modernímu vzhledu získají přízeň tuzemských operátorů a diváků,“ uvedl Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe. „Expanze CBS do regionu EMEA přinese pestrou nabídku pořadů z videotéky, kterou všichni dobře známe. Věříme, že naši diváci ocení a vřele přijmou novinky ve vysílání a také nové názvy televizních stanic,“ řekl Chris Sharp, programový ředitel Chello Zone, provozovatele zmíněných kanálů.

cbsdrama

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .