Z Novy odchází Radek Bajgar, šéf vývoje seriálů Ulice, Expozitura a dalších

nova-spiralaTelevizi Nova a její produkční firmu Media Pro Pictures opouští šéf vývoje nových formátů Radek Bajgar, který stál u zrodu řady populárních projektů. V Nově působil prakticky od jejího vzniku s výjimkou dvouleté pauzy. Jeho prvním výraznějším projektem byl před několika lety seriál Ulice, následovaly projekty Comeback, Kriminálka Anděl nebo Expozitura.

Jak píše server Mediář.cz, Radek Bajgar zakládal před osmnácti lety publicistickou redakci na Nově. Po prvním odchodu působil v časopisu Reflex, odkud se v roce 2004 vrátil na Barrandov, aby začal vyvíjet vlastní původní seriály Novy.

Mediář.cz připomíná, že Bajgar je posledním z předchozí skupiny manažerů televize Nova, kteří působili ještě v týmu Petra Dvořáka, dnešního šéfa České televize. Nova postupně vyměnila generálního ředitele Dvořáka za Jana Andruška, programového ředitele Davida Stogela za Alexandru Ruzek, ředitele zpravodajství Martina Ondráčka nahradil Vladimír Mužík, dlouholetou šéfku marketingu Miloslavu Novákovou vystřídal Ondřej Křivka.

Mezi další odejité manažery patří obchodní a později i výkonný ředitel Jan Řehák, technický ředitel Ivo Ferkl, šéf výbory Petr Erben.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: