UPC rozšiřuje nabídku HD stanic ve své kabelové síti na 45

Zákazníci UPC budou moct nově sledovat kanály Nova Sport 2, Food Network a dokumentární NatGeo Wild ve vysokém rozlišení. Cestovatelskou stanici Travel Channel bude UPC již dále nabízet pouze ve vysokém rozlišení.

upc-651

Vysoké rozlišení je pro kabelové operátory prioritou

Vysílání ve vysokém rozlišení je pro nás prioritou. Zařazením čtyř nových kanálů nabídneme našim předplatitelům nejširší a nejkvalitnější nabídku kanálů ve vysokém rozlišení na českém trhu o celkovém počtu 45. Kompletní nabídka bude obsahovat 138 unikátních programů. Kromě klasického vysílání se soustředíme také na co nejvyšší podíl HD titulů ve videotéce My Prime, kde je v tuto chvíli více než 40 % filmů a většina seriálů v HD,“ uvedl marketingový ředitel UPC Jan Kohout.

Připraveny budou rovněž programové pozice pro kanály Nova sport 2 a Barrandov Muzika. Obě stanice zahájí vysílání už tuto sobotu 5. září.

UPC mění svůj infokanál UPC express na Regiony+

Další novinkou je zařazení nové regionální stanice ve vlastní režii. Televizní kanál UPC express změní název na Regiony+. Ty nově nabídnou mediální prostor všem regionálním TV studiím. Technickým provozovatelem stanice i nadále zůstává společnost SAT Plus, která pro tuzemské subjekty připravuje několik televizních stanic tzv. „na klíč“. Kanál Regiony+ nabídne prostor regionům v rámci celostátní kabelové sítě.

Obce a města zde mohou celostátně prezentovat regionální kulturní a společenské události podporující turistiku a cestovní ruch. V rámci Projektu vzájemné přeshraniční spolupráce budou zastoupeny také oblasti sousedních států v blízkosti státních hranic,” popisuje upravenou programovou náplň kanálu Regiony+ výkonný ředitel SAT Plus Radomír Kaňok.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,