TV Barrandov na podzim s vlastními seriály – Stopy života, kompilace Bastardi a nové díly Ona a On

Televize Barrandov představuje svůj programový podzim, který se ponese ve znamení „neobyčejných hvězd“. Na obrazovce se objeví několik původních seriálů, společenskou talkshow dostane Václav Tittelbach a boxerský šampion Ondřej Pála.

tv-barrandov-hvezdy-651

Původní tvorba v mírně odlišném pojetí

Dvanáctistranová programová brožura poutá zejména na vlastní dramatickou tvorbu, nechybí ani nové publicistické formáty a tradičně romantické seriály. V programu bude i tentokrát výrazně vidět partnerka majitele Barrandova Jaromíra Soukupa, herečka Kateřina Brožová, která se objeví nejen v pořadu Exkluziv! a v nových dílech sitcomu Ona a On, ale rovněž získala roli v seriálu Stopy života z prostředí psychiatrické léčebny podle psychiatra Jana Cimického.

Jinak přichází Barrandov se zajímavým projektem Bastardi, což je původní seriál ze školního prostředí, který vznikl kompilací filmové trilogie a nových záběrů. Krom toho se Barrandov pokouší nastoupit na popularitu vztahových seriálů z nemocničního prostředí, i proto se ve vysílání objeví zmíněný šestnáctidílný seriál Stopy života. Ten bude nasazen až v průběhu října.

Václav Tittelbach nakonec nevstoupil do politiky, i proto může zpovídat politiky

Vůči hlavním zpravodajským relacím ČT, Novy a Primy nasazuje Barrandov i tentokrát turecký seriál Velkolepé století. Jinak po dvacáté hodině vsadí v pondělí na zábavní formáty Kurňa, co to je?, talk show Aleše Cibulky Sejdeme se na Cibulce, a původní seriál Ona a On. V úterý zařadí jeden z dvaceti dílů seriálu Bastardi a k tomu nový publicistický pořad Týden v ringu, který by měl být někde mezi společenskou a politickou talkshow. Uvádět jej bude dlouholetá tvář sportu na Nově Václav TIttelbach společně se šampionem v boxu Ondřejem Pálou.

Ve středu je z původní tvorby zastoupen zábavný formát Vtip za stovku a záchranářský magazín 112, ve čtvrtek se objeví Veronika Žilková v pořadu Co mi nedá spát, pátek obsadí bulvárně laděné dokumenty z cyklu Tajemství a tradiční pořad Intim s Heidi Janků.

Schéma prime time televize Barrandov na podzim 2014

tv-barrandov-2014-schema-podzim

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .