Televize Paprika uvedla vlastní kulinářskou show s Markétou Hrubešovou a Patrikem Bečvářem

Kabelová a satelitní televize Paprika odpremiérovala desetidílnou sérii vlastního kulinářského pořadu pojatého tak trochu jinak. Role moderátorů a kuchařů se ujmou herečka Markéta Hrubešová a vycházející hvězda na poli televizního vaření Patrik Bečvář. Každý díl nabídne osvědčené recepty a také historky, které právě s přípravou receptu souvisí.

recepty-pro-radost-1-651

Recepty pro radost s Markétou a Patrikem

Nový pořad o vaření s názvem Recepty pro radost s Markétou a Patrikem měl premiéru na TV Paprika v pondělí 11. srpna. Po dobu deseti dnů má divák možnost sledovat kuchařské umění známé herečky a modelky a jednoho z nejtalentovanějších kuchařů nové generace. Desetidílná série, která se veze na vlně kulinářského boomu nabídne jak osvědčené recepty, tak i netradiční pokrmy z celého světa.

Celý koncept pořadu, kde hlavní aktéři nejenom vaří, ale zároveň se i podělí s diváky o historky spjaté právě s danými recepty, se osvědčil už i v zahraničí a nyní přichází nově do České republiky. Každý recept je provoněný určitou historkou či příběhem, spjatým právě s přípravou daného pokrmu. Historky jsou to veselé, úsměvné, ale hlavně dávající radost, což je hlavním mottem a cílem celého pořadu.

Kuchařem v akci bude šéfkuchař roku působíci v restauraci Zlatá Praha

Role ostřílené kuchařky se zhostila známá herečka a vášnivá kuchařka Markéta Hrubešová, která se jak za kamerou, tak i v kuchyni cítí jako doma. Po nedávném křestu své kuchařky s názvem Rebelka se Markéta velmi ráda vrhla opět do studia a pochlubila se svými oblíbenými recepty. Partnera v kuchyni jí dělá televizní benjamínek ale zároveň vycházející hvězda moderní gastronomie Patrik Bečvář. Teprve šestadvacetiletý šéfkuchař restaurace Zlatá Praha, který přebral štafetu šéfkuchaře roku pro období 2013/2014 je před kamerou nováčkem.

Do repertoáru zajímavých zkušeností a historek si může Patrik Bečvár připsat i přípravu pokrmů pro samotného amerického prezidenta Obamu, s trémou tedy u tohoto nadějného gastronomického mága nepočítejte.

Příprava pokrmů pro amerického prezidenta Obamu

Chtěli jsme vytvořit něco nového, pořad, který nebude jen o vaření ale i o radosti s tím spojenou a k tomu se rozhodně historky okolo připravovaných receptů hodí. Jako partnera k Markétě Hrubešové jsme záměrně vybrali mladého šéfkuchaře Patrika. Chceme dát šanci na poli televizní gastronomie novým tvářím a tím pořad trochu ozvláštnit,” řekl Evžen Chlanda, country manager programu TV Paprika, který patří do skupiny AMC Networks International.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .