Nova a Prima se trumfují ve výši výhry

radiotv-archivTakový souboj česká televizní scéna nepamatuje. Válka Novy a Primy o diváky reality show se stupňuje do nevídaných rozměrů. Den poté, co Nova stanovila výhru v reality show Velký bratr na 10 milionů, kontrovala Prima s informací, že vítěz reality show VyVolení získá hned 11 milionů.

Televize Nova včera zveřejnila další podrobnosti k průběhu své reality show Velký bratr. „Deset zájemců, kteří projdou úspěšně castingem, čeká nejen sto dnů neopakovatelných zážitků a hvězdná kariéra, ale na nejúspěšnějšího z nich hlavně výhra 10 miliónů korun,“ sdělila tisková mluvčí TV Nova Veronika Smítková.

Prima dnes kontrovala oznámením, že její vítěz dostane ještě o milion více. „Výhra bude složena z luxusního bytu včetně terasy a garáží v atraktivní pražské lokalitě v hodnotě 5 milionů korun. Byt bude vybaven elektronikou za půl milionu korun. VyVolený získá perfektní automobil v ceně 1 milionu korun. Byt i auto se stanou trvalým vlastnictvím vítěze. Součástí výhry je dále špičkový manažerský plat na 1 rok v celkové hodnotě 3,6 milionu korun. Na vítězce také čekají 4 pohádkové dovolené celkem za 600 tisíc korun a oblečení dle vlastního výběru v hodnotě 300 tisíc korun. Celková hodnota výhry činí 11 milionů korun,“ vypočítává tisková mluvčí TV Prima Jana Malíková.

Nova přidala na tempu

Ačkoliv Nova ještě neoznámila, kdy Velkého bratra nasadí, vše nasvědčuje tomu, že jej na obrazovky pustí již v září a půjde do přímého střetu s VyVolenými na Primě. Již od včerejška totiž přijímá přihlášky zájemců o účast v reality show a je velmi nepravděpodobné, že by přihlášení soutěžící procházeli castingem a následně čekali na zahájení soutěže téměř rok.

Prima je ovšem stále o krok napřed. telefonní linka pro přihlášení do soutěže bude v provozu do půlnoci ze středy na čtvrtek a už koncem příštího týdne se rozběhnou castingy. Castingy budou probíhat ve třech kolech, ve výsledku bude vybráno 50-60 soutěžících, kteří se pak utkají o přízeň televizních diváků. Ti rozhodnou o 10–15 VyVolených, kteří se stanou obyvateli vily.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .