Ber nebo neber začal, další novinky nabídne Prima do měsíce

Se zábavnými pořady na TV Prima se roztrhl pytel. V průběhu února a března se objeví čtyři novinky. O některých jste již slyšeli, neškodí si ale zopakovat, o čem vlastně nové týdeníky budou. Diváci už mohli vidět soutěž Ber nebo neber, v následujících týdnech se na obrazovkách objeví zábavný pořad Konečně jsi tady, hudební show Hvězdy u piana a pořad Hádej, kdo jsem.

První z nich nese název „Ber nebo neber“. Tato soutěžní hra se objevila již v neděli 11.února v 20.00 a stejně tomu tak bude i následující neděle. Jak již asi víte, tuto soutěž moderuje Pavel Zuna. Nedělní premiéra u diváků zabodovala, zapnulo si ji 35,3 % ze všech přítomných dospělých diváků u televizních přijímačů, což bylo 1,6 milionu diváků starších patnácti let. Podle tiskové mluvčí Primy se stal tento pořad nejsledovanějším pořadem roku 2007 na Prima TV a dokonce nejsledovanějším pořadem od 30. ledna 2006. Brzy se ukáže, zda diváci setrvají, nebo tento výsledek způsobila pouhá zvědavost. Pravidla jsou velmi jednoduchá – umění ve správný čas správně zariskovat. Ze 26 kufříků je třeba zvolit ten, který obsahuje nejvyšší částku 5 milionů. Pokud se spokojíte i s menší sumou, stačí kufřík výhodně prodat. Chcete-li si hru vyzkoušet, máte možnost. TV Prima spustila ve spolupráci s portálem Atlas webovou stránku.


Po skončení pořadu Ber nebo neber (21.15) bude uveden licencovaný pořad „Konečně jsi tady!“. Soutěž vytvořila společnost Fremantle Media, v roce 2006 byl pořad uveden poprvé v Dánsku, Nizozemí, Německu a Austrálii. „Čtyři známé osobnosti projdou dveřmi, za kterými na ně bude čekat skupina instruovaných herců, kteří na scéně rozehrají situaci. Vybrané osobnosti ale nebudou vědět, jakou roli budou hrát a v jaké situaci se vlastně ocitly. Může to být nemocniční sál a jednoduché přivítání „konečně jsi tady, doktore, pacient je připraven“. Může se jednat o restauraci, kosmickou loď nebo o dvůr Karla IV. Jediné, s čím může naše osobnost počítat, je, že všichni ostatní na scéně vědí, jaká je její role, a že příštích zhruba pět minut závisí jenom na schopnosti odhadnout situaci a umět si v ní s humorem poradit,“ říká Rostislav Uher, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV. Poprvé v neděli 4.března Vás pořadem provede Josef Carda, známý především z pořadu TELE-TELE.


Další novinkou je hudební show „Hvězdy u piana“, moderovat ji bude Helena Vondráčková. Na obrazovkách ji budete moci zhlédnout již tento pátek v 20.00. Co je hlavním cílem pořadu? „V pořadu soutěží dva týmy složené ze známých lidí, které spolu soupeří ve hře, v níž jde pouze o to, zazpívat během celého pořadu co možná nejvíce písní. V každém týmu je jeden klavírista (kapitán týmu) a dvě celebrity. Jejich úkolem je postupně odhalovat slova na šesti obrazovkách, které dohromady tvoří verš známé písně.“ TV Prima sází na osvědčené tváře, u klavíru se proto objeví herec ze seriálu Velmi křehké vztahy a moderátor pořadu Inkognito Petr Vondráček. Nesoutěží se ani o peníze, ani o ceny. Člen vítězného týmu má na závěr pořadu právo zazpívat svůj největší hit.


Poslední novinkou je pořad „Hádej, kdo jsem!“. Úplná novinka to možná nebude. Princip je velmi podobný pořadu Inkognito. Přestože sledovanost byla pro TV Prima nadstandardní (pohybovala se kolem 700 – 900 tisíc), byl pořad loni v říjnu zrušen – kvůli reality-show Trosečník, pár dílů se objevilo ještě počátkem tohoto roku. Show odstartuje na Prima TV v pondělí 5. března po 21. hodině. Složení „hadačů“ bude stejné – Martin Zounar, Alice Bendová, Dana Morávková a Bohumil Klepl. Moderátorské mikrofonu se opět zhostí Petr Vondráček. Pořad se skládá ze čtyř kol, ve třech se hádá povolání neznámých hostů, ve čtvrtém pak jméno hledané celebrity. Na rozdíl od Inkognita v úvodu každého kola zahraje host krátkou pantomimickou scénku. Host vyhraje, pokud odpoví celkem desetkrát „ne“ nebo vyprší časový limit. V kole se známým hostem jsou hádající čtyřici zavázány oči a hádají pouze na základě otázek, na které odpovídá místo hosta moderátor. Otázky jsou pokládány čtveřicí postupně, vždy každý jednu. Ten, kdo se pokusí uhádnout jméno a pak se netrefí, nesmí se už ptát dál a ze hry vypadává. Pořad bude pro Prima TV vyrábět Fremantle Media ve společnosti FRMOL s.r.o.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .