Aktuální události nebudou mít žádný vliv na TV Nova

radiotv22Podnět vyšetřovatele státnímu zástupci k podání návrhu na vzetí Dr. Vladimíra Železného do vazby pokládají jeho právní zástupci za neodůvodněný. „V den, kdy bylo zmírněno obvinění a překvalifikováno pouze na pokus o poškozování věřitele, vnímám návrh na vzetí do vazby jako nestandardní“, uvedl jeden z advokátů Dr.Železného Mgr.Radek Jilg.

„Byl to dnes snad pátý výslech Dr.Železného a samotné šetření probíhá už 6 měsíců, všechny potřebné úkony byly vykonány, proto nevidím důvod navrhovat vazbu Dr. Železného, zdůraznil advokát Jilg.

Současný postup vyšetřovatelů proti Dr.Železnému a Dr.Rozehnalovi nijak neovlivní chod TV Nova. „Ani dočasná nepřítomnost vynikajícího televizního odborníka se nemůže projevit na fungování systému naší televize. V TV Nova je dostatek kvalitních profesionálů, kteří pracují pro televizi a především pro diváky. Těm jsme odpovědni. Jsem přesvědčena, že aktuální události nebudou mít žádný vliv na úspěch TV Nova, zdůraznila  programová ředitelka TV Nova Dr. Libuše Šmuclerová.

Martin Chalupský
tiskový mluvčí CET 21
agentura CEPRA, a.s

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .