Joe PR končí v projektu Stanice O

radiotv222Agentura Joe PR a její kreativní tým ukončily práce na provozní, obchodní, marketingové a programové části projektu první české hudební televize Stanice O. K dnešnímu dni splnila agentura všechny své závazky ke společnosti Stanice O, a.s. a tato hudební kabelová televize může v pondělí 30. září zahájit svůj provoz.

Joe PR pracovali pro Stanici O zhruba po dobu jednoho roku od zrodu myšlenky na vznik české hudební televize. Agentura konzultovala a vytvářela pro televizní stanici program a programové schéma, zajišťovala zřízení obchodního oddělení, výběrové řízení na partnera pro prodej reklamních časů a vytvoření smluvních vztahů s ním. Softwaroví a programoví pracovníci Joe PR také vytvořili pro Stanici O speciální vysílací počítačový systém, který zajišťuje automatické vysílání a jeho kompletní přípravu a odbavení. Joe PR tím ukončili práci na této zakázce.

Vzhledem k tomu, že spolupráci se Stanicí O ukončil ze zdravotních důvodů také kreativní ředitel Joe PR Dušan Všelicha (Ovar Šerif), autor názvu stanice a spoluautor jejího výchozího programového konceptu, nebude nadále agentura v žádném spojení s aktivitami Stanice O.

Agentura Joe PR děkuje Stanici O za spolupráci a přeje jí hodně štěstí.

Další informace najdete na adrese www.joepr.cz a www.staniceo.cz

V Praze, dne 27.9.2002

Josef Miřácký
JOE PR (www.joepr.cz)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .