Startuje MS v hokeji 2015, televizní přenosy v HD kvalitě můžete přijímat i na běžnou anténu

Česká televize přinese hokejové přenosy z MS 2015 v Praze a Ostravě ve standardním i vysokém rozlišení na ČT sport. Dobrou zprávou je i tentokrát možnost sledování zápasů ve vysokém rozlišení na běžnou anténu.

Ilustrační foto - O2arena.cz

Ilustrační foto – O2arena.cz

Jak naladit ČT sport v Regionální síti 7?

Program ČT sport ve vysokém rozlišení je dostupný v Regionální síti 7, která je díky spolupráci s Českou televizí označována i jako multiplex 1a. Provozovatelem této části sítě je pro Českou televizi společnost Progress Digital s.r.o. a mimo programu ČT sport HD nabízí divákům i první dva kanály České televize právě v HD rozlišení.

Všichni diváci, kteří již uvedenou síť přijímají nebo si ji v průběhu hokejového šampionátu naladí, budou moci na svých televizorech prostřednictvím programu ČT Sport HD živě sledovat nejen všechna utkání našich hokejistů, ale samozřejmě také i zápasy ostatních týmů, některé z nich ze záznamu.

ČT sport HD je dostupný i na satelitu

Seznam lokalit, kde je možnost přijímat Regionální síť 7 si můžete prohlédnout v tomto souboru. „Zážitek sledování kvalitních hokejových výkonů našich hokejistů můžeme umocnit sledováním obrazu v HD rozlišení a společně fandit našemu týmu až do konečného vítězství,“ řekl v souvislosti s nadcházejícím MS v hokeji 2015 podnikatel Radim Pařízek, který přes svou mediální skupinu ovládá i provoz Regionální sítě 7.

Pochopitelně si můžete sportovní vysílání České televize naladit i na satelitu v nabídkách platforem Skylink, Digi TV a freeSAT by UPC Direct. Všechny tyto platformy mají k dispozici některý z HD kanálů České televize a v době MS v hokeji budou k vidění převážně sportovní přenosy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .