Sport TV má konečně web, za který se nemusí stydět

sport-tv-651

Provozovatel sportovních kanálů Sport 1 a Sport 2 spustil nové webové stránky. Ty obsahují nejenom přehlednější program, ale i profily a blogy komentátorů a obsahovou část, kde dominují upoutávky a krátké komentáře.

Kromě moderního grafického obalu působí web mnohem přehledněji než před změnou. Největší změna se týká obsahové části, která přináší upoutávky a komentáře k aktuálnímu sportovnímu dění a jako bonus jsou na webu umístěny i osobní profily a blogy komentátorů. V původní verzi webu, kterou můžete ještě i dnes vidět na doméně Sport2.cz, byl k vidění pouze program, další obsah už nebyl k dispozici.

Většina článků přibyla na web poslední březnový den. Mimo pozitivního programového PR k soutěžím, které se objevují ve vysílání, však nemá redakce Sport1TV.cz problém ani s kritickými texty. Jeden ironický text vyšel na adresu ruské hokejové soutěže KHL pod titulkem KHL se rozrůstá.

I když televize Sport 1 a Sport 2 působí jako skupina pod souhrnnou značkou Sport TV, webová prezentace je dostupná primárně na doméně Sport1TV.cz, ale lze se k ní dostat i přes SportTV.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .