Sport 1 HD se na satelitu etabluje pomalu, freeSAT jeho zařazení odkládá

satelit-651

Atraktivní sportovní kanál Sport 1 HD je dalším z řady těch, které se nedostávají k předplatitelům satelitních platforem. Klienti služby freeSAT od UPC se navzdory předchozím proklamacím operátora k tomuto programu nedostanou. Jediná platforma, která má signál pro své předplatitele k dispozici je česká DIGI TV.

Satelitní UPC sice úzce spolupracuje na sdílení kapacity s operátorem Slovak Telekom, nicméně v tomto případě se obě společnosti zřejmě ještě nedohodly na podmínkách spolupráce ohledně sdílení tohoto programu.

Zařazení kanálu Sport 1 HD je prozatím bohužel odloženo,“ cituje společnost UPC DTH server Parabola.cz. Redakce webu připomíná, že právě společnost Slovak Telekom měla poskytovat distribuční signál programu Sport1 HD i pro zákazníky freeSATu v Česku a na Slovensku.

Slovak Telekom během září spustil distribuci Sport1 HD pro potřeby abonentů služby DIGI v České republice, kterou technicky provozuje. DIGI TV zároveň jako jediná satelitní služba uvádí tento kanál ve svém katalogu. V průběhu září promovala Sport1 HD ve svých materiálech i služba freeSAT.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .