Společnost Chellomedia, poskytovatel několika placených kanálů, mění název

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Jedna z nejznáměších značek v oblasti placených kanálů po kabelu a satelitu mění název. Společnost Chellomedia se plně začleňuje pod svého nového vlastníka AMC Networks a ponese název AMC Networks International.

Skupina AMC Networks už dříve v tomto roce převzala Chellomedia, provozovatele řady televizních stanic s celosvětovou distribucí. Kromě Chellomedia se součástí AMC Networks International stane také skupina Sundance Channel Global, společnost provozující kanál Sundance Channel v Evropě, Latinské Americe, na Blízkém východě a v Asii.

Přejmenování společnosti Chellomedia je přirozeným dalším krokem v pokračující integraci portfolia televizních stanic a přeměně AMC Networks v globální mediální společnost,“ říká provozní ředitel společnosti AMC Networks Ed Carroll.

AMC Networks International je tvořena šesti provozními jednotkami. V regionu střední Evropy provozuje televizní stanice Sport 1, Sport 2 HD, Sport M, OBN, Minimax, Megamax, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, Film Mánia, Film Café a MGM Channel. Provozní jednotka pro střední a východní Evropu, Afriku a střední východ (EMEA) zahrnuje i televizní stanice pod značkou CBS.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .