SPI International spouští na českém a slovenském trhu nový kanál 360TuneBox

360tuneboxSpolečnost komunikuje novou hudební televizi jako program pro mladé publikum, jehož hudební zájmy přesahují sestavu populárních interpretů ve vysílání stávajících stanic. Vysílání zahájí oficiálně už za dva dny, v sobotu 1. června. Hodlá vysílat téměř výhradně klipy v HD kvalitě.

360TuneBox je určen divákům, kteří se nespokojí s omezenou nabídkou komerčních stanic. Program se nebude soustředit na známá jména globálního hudebního průmyslu, ale nabídne pestrou paletu klipů hudebních průkopníků a stoupajících hvězd z celého světa – diváky čeká 100 nových klipů každý měsíc,“ říká Łukasz Bułka, ředitel marketingu a PR ve společnosti SPI International.

Provozovatel v tiskové zprávě slibuje, že nová hudební stanice diváka provede celým dnem. Proud hudby má být přizpůsoben energii a náladě každé denní doby – od stimulujících skladeb v ranních hodinách přes klidnější klipy odpoledne po relaxační či naopak taneční hudbu večer a v noci. Nový program by se měl vyznačovat i neobyčejnou rozmanitostí žánrů – od hip hopu přes indie rock až po elektronickou i populární hudbu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: