Slovak Sport bude volně dostupný v síti Českých Radiokomunikací

slovak-sport-tv-651

České Radiokomunikace potvrdily, že zařadí česko-slovenskou sportovní stanici do sítě s pokrytím 54 procent obyvatel. Potvrzení přichází jen několik dnů poté, co šéf Slovak Sportu v rozhovoru pro RadioTV.cz oznámil záměr vysílat terestricky.

České Radiokomunikace vyhradí pro Slovak Sport TV jednu pozici ve své Regionální síti 8, která disponuje 14 vysílači napříč republikou a pokrývá přes polovinu obyvatelstva. V dosahu této sítě si tak budou moci diváci naladit první kanál Slovak Sport TV zcela zdarma na běžnou anténu.

Slovak Sport vítá tuto příležitost vstoupit na trh a oslovit české publikum. Více než polovina obyvatel bude mít nyní možnost sledovat to nejlepší ze světa sportu, a to nejen anglickou Premier League, ženský a mužský světový tenis, ale každý pátek i domácí Synot ligu a k tomu mnoho dalšího interaktivního obsahu zdarma. Žádná jiná soukromá sportovní stanice na českém trhu tohoto nikdy nedosáhla,“ uvádí Róbert Greguš, jednatel Slovak Sport TV.

Potvrdil tak dříve medializovanou informaci, že Slovak Sport hodlá na tomto volně dostupném programu vysílat i přenosy z fotbalové Synot ligy. Objeví se zde i jeden přenos z anglické fotbalové Premier league týdně. Další programové plány si můžete přečíst v rozhovoru pro RadioTV.cz – Synot liga je jen začátek, chceme víc českého sportu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .