Skylink může rozšířit programovou nabídku, zajistil si přenosovou kapacitu

skylink-nikol-651

Společnost SES S.A., provozovatel systému Astra, oznámila dohodu s lucemburským provozovatelem česko-slovenské platformy Skylink o navýšení přenosové kapacity na pozici ASTRA 23,5° východně. Současně s uzavřením nové smlouvy byl prodloužen i platný kontrakt na přenos z této orbitální pozice.

M7 Group coby provozovatel služby Skylink využije vyšší přenosovou kapacitu k dalšímu rozšíření nabídky HD programů svojí satelitní televizní platformy Skylink, která je s více než dvěma miliony předplatitelů jedničkou na českém i slovenském trhu.

Abychom si vedoucí pozici na obou trzích udrželi, musíme dokázat vyhovět rychle rostoucí poptávce českých a slovenských diváků po vysílání v kvalitě HD. To nám umožní nově uzavřená smlouva se společností SES,“ vysvětluje Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.

Jsme rádi, že můžeme podpořit růst společnosti M7 na těchto trzích. Zůstáváme jí partnerem i na celoevropské úrovni,“ říká Norbert Hoelzle, Senior Vice President of Europe, Commercial ve společnosti SES.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: