Skupina SportTV získala licenci pro třetí kanál Sport 3, vysílat bude v době závodů Formule 1

Provozovatel sportovních televizí Sport 1 a Sport 2 zařadí do svého portfolia i kanál Sport 3 specializovaný na přenosy Formule 1 pohledem z kokpitu jezdce. Pracovní název tohoto programu byl původně Sport F1.

sport-tv-f1-kokpit-651

Formule 1 je hlavním programovým tahákem Sport TV pro následující sezony

Český regulátor novému programu již udělil vysílací licenci. Sport 3 ale nebude vysílat celodenně, půjde o občasný program dostupný pouze v době přenosů Formule 1 a pouze pro abonenty televizní služby O2 TV. Provozovatel nepočítá s českým komentářem, vysílání tedy půjde pouze v anglické verzi.

Sport 3 je jedním z projektů, kterými hodlá služba O2 TV přilákat nové abonenty. Její manažeři chtějí vsadit na exkluzivní obsah a kromě tohoto specializovaného vysílání plánují v létě spustit i vlastní sportovní kanál O2 Sport, který nabídne nejatraktivnější obsah včetně fotbalové Ligy mistrů.

Dostupnost pouze v platformě O2 TV, provozovatelem bude přímo skupina AMC

Program Sport 3 bude provozovat přímo společnost AMC Networks International Central Europe, která je provozovatelem i prvních dvou sportovních programů. Tři kanály tato skupina provozuje i v Maďarsku. V případě našich jižních sousedů však jde o plnohodnotné sportovní programy. Kromě značek Sport 1 a Sport 2 je totiž na maďarském trhu k dispozici i program Sport M zaměřený na lokální obsah a studiové talkshows.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: