První Vánoce na Pětce zprostředkují zejména muzikály, ale též filmy či koncert Ivety Bartošové

stedryden02

První vánoční svátky prožije v letošním roce nová komerční televize Pětka. Ačkoli své programové schéma nebude nijak zásadně měnit, diváci budou moci zhlédnout několik netradičních pořadů. Pomineme-li blíže nespecifikovaný pořad „Vánoce z Pětky“, nasadí stanice film Adéla ještě nevečeřela, koncert Ivety Bartošové a řadu dalších.

Štědrý den na Pětce bude probíhat zpočátku v zaběhnutém schématu. Už v 9:57 se však diváci dočkají československého filmu Adéla ještě nevečeřela. „Vánoce z Pětky„, speciální program, nasadí Pětka od 19:00 do 20:05 (kromě 24. prosince také po oba vánoční svátky). Ve 21:00 začne dlouho avizovaný záznam koncertu Iveta v Lucerně, jednat se má o návrat Ivety Bartošové (repríza je naplánována na sobotu 29. prosince ve 14:54). Ve 23:10 následuje premiéra muzikálu „Kleopatra“. A nejedná se o poslední záznam muzikálového představení do konce roku.

SOUVISEJÍCÍ: Pětka omezuje výrobu pravidelných pořadů, ponechá živé magazíny

Muzikál Tři mušketýři dostane prostor 25. prosince od 22:27, předpokládaný konec je v 1:10. Reprízy nasazuje Pětka na následující den dopoledne. Od čtvrtka 27. prosince se vrátí živý kontaktní pořad „Volejte prezidentovi„.

V poslední den roku 2012 vyhradí TV Pětka program zejména výběru nejzajímavějších momentů z dosud natočených pořadů. Buřtcajk speciál se Zdeňkem Izerem otevře hlavní večerní program od 20:00. Následuje výběr toho nejlepšího z pořadů Nic není nemožné a Šoumeni. Ve 23:00 začíná S-Hitparáda s tím „nejhorším, co kdo kdy nazpíval a natočil“. Přesně o půnoci se přihlásí Zdeněk Izer s vtipem, sedm minut po půlnoci odvysílá Pětka premiéru pořadu Buřtcajk.

Na Nový rok v 10:31 začíná premiéra muzikálu Mona Lisa. Vrcholem muzikálových představení může být Muzikál Dracula, ten nasazuje Pětka na 22:59.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: